O nás

Elektrocentrum Group – je sdružení maloobchodních prodejců elektroniky a domácích spotřebičů

Sdružení Elektrocentrum Group vzniklo v roce 1998 jako ryze česká síť odborných nezávislých odborných obchodníků se sortimentem elektro. V současné době působí v síti v rámci celé České republiky více než 80 prodejen a jejich počet neustále roste.

Již od počátku fungování se členové sítě snaží v praxi naplnit význam ústředního motta „Kvalita není drahá“, které vyjadřuje přístup sítě k zákazníkům. Zákazník je CENTREM snažení všech členů sítě. Zákazníkům jsou v prodejnách Elektrocentrum Group poskytovány služby na té nejvyšší úrovni. Široký sortiment, kvalitní značkové zboží a profesionální personál jsou tři základní stavební pilíře sdružení.

Tuto schopnost zároveň s možnostmi poskytování širokého spektra služeb dává prodejcům právě členství v síti Elektrocentrum Group, která dokáže znásobit jejich síly a spojit snahu i úsilí jednotlivců v sofistikovaný celek.

Hlavní profit z úspěchu sítě Elektrocentrum Group získává samozřejmě zákazník, který má jistotu, že v každé členské prodejně nalezne kvalitní zboží za dobré ceny, odborný personál, solidní a profesní přístup.

Váš tým Elektrocentrum Group

Kontakt

KONTAKT

Provozovatel webu
K+B Progres a.s.
U EXPERTU 91
250 69 KLÍČANY U PRAHY
MAIL: odbyt@kbexpert.cz TELEFON: +420 272 122 700
Pro zákazníky

NAPIŠTE NÁM

Doplňte:   29 − = 27